0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Футсал виртуозот Рикардињо ја заврши репрезентативната кариера

Португалскиот футсалец Рикардо Филипе Да Силва Брага, попознат како Рикардињо, објави крај на својата кариера во националниот тим

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close