0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Фудбалерките на Каменица Саса го освоија Купот на Македонија

Фудбалерките на Каменица Саса го освоија пехарот во Македонскиот куп, откако попладнево во Скопје го совладаа АС Јунајтед со 4-0 (2-0).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close