Оригинални текстови

Фронт 21/42 : Со новите измени на Законот за урбанистичко планирање ќе има долгорочни штетни последици

Скопје, 26 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close