0_Магазин.ПорталСцена

Фризури од 1990-тите кои се враќаат во мода

Били Ајлиш годинава стана платинесто русокоса, а нејзината фризура често се нарекува „одлична модернизирана верзија на слоевите од 90-тите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close