ЕвропаСвет.Слајдер

Француските републиканци го почнаа изборот на нивниот претседателски кандидат

Француската централнодесничарска Републиканска партија денеска го започна процесот на избор на својот кандидат за претседателските избори во април.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close