Дописници МКДОпштински вести

Францускиот амбасадор Баумгартнер ја посети општина Кавадарци

Соработката се зајакнува и има повеќе работи кои се на повидок, ќе имаме убава соработка и понатаму, истакна денеска во Кавадарци амбасадорот на Франција во земјава Сирил Баумгартнер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close