0_Web_АктуелноГраѓански секторОпштество

Форум: „Како да се подобри соработката меѓу граѓанските организации и локалните власти“

Цивика мобилитас денеска ќе одржи форум на тема „Како да се подобри соработката меѓу граѓанските организации и локалните власти“ на платформата Зум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close