0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

„Форбс“: Маск ја предводи листата од 10 најбогати Американци во 2022 година

Вкупното богатство на 10-те најбогати Американци е 1,1 трилион долари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close