0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Фон дер Лајен: Не треба да се бојкотира Г20 на Бали заради учеството на Путин

Таа посочи дека форматот на Г-20 е од големо значење не само за развиените, туку и за земјите во развој и според неа, неопходно е да се водат широки разговори за актуелните состојби во светот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close