0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Фон дер Лајен: ЕУ ќе продолжи со делење вакцини со светот

ЕУ и Азија се посебни светови, но никогаш не сме биле толку блиски, рече Фон дер Лејен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close