0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

ФИТР на консултативна средба со странските донатори за годишната програма

Тимот на Фондот за иновации и технолошки развој првпат одржа консултативна средба со странските донатори за планираните активности во новата годишна програма на Фондот за 2022 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close