ОстанатоСпорт

Финале на шампионатот на ОК, Бресел се соочува со Жао

Белгиецот Лука Бресел ќе се соочи со Кинезот Жао Ксинтонг во финалето на Првенството во снукер на Обединетото Кралство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close