0_Магазин.ПорталКултураКултура.ПорталКултура.СлајдерМагазинСцена

Филмскиот свет се простува од Реј Лиота

Лорејн Брако, што ја глумеше неговата сопруга во класиката „Добри момци“ (Goodfellas), изјави дека е „целосно скршена“ од веста за неговата смрт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close