КултураКултура.Портал

„Фил(м)ософија со деца“ од 20 до 27 мај во рамки на Филозофски филмски фестивал

Во рамки на едукативната програма на 12. Филозофски филмски фестивал, почнувајќи од денеска до 27 мај ќе се реализира сегментот „Фил(м)ософија со деца“ во чии рамки се одржуваат проекции, предавања и работилници со наставници и деца.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close