КултураКултура.Портал

Филмовите „Хомо“ и „Исчезнатитот“ на осмото издание на фестивалот „Балканска Панорама” во Турција

Филмовите „Хомо“ на Игор Иванов и „Исчезнатиот“ на Арбен Тачи ќе се натпреваруваат на осмото издание на Филмскиот фестивал „Балканска Панорама” во Измир во Турција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close