0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

Филипче нема да се кандидира за претседател на СДСМ

Министерот за здравство Венко Филипче нема да се кандидира за претседател на СДСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close