0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Фејсбук, Инстаграм, ВатсАп и Месинџер недостапни во цел свет

Некои од најпопуларните апликации за социјално вмрежување во светот - Фејсбук, Инстаграм, ВатсАп и Месинџер „паднаа“ во цел свет.

Back to top button
Close
Close