СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Фејсбук инвестираше повеќе од 13 милијарди долари во безбедносни мерки од 2016 година

Социјалниот медиум соопшти дека сега има 40.000 луѓе кои работат на безбедност, наспроти 10.000 луѓе пред пет години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close