0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Фети Вап уапсен поради закана за убиство

Фети Вап (Fetty Wap) е лишен од слобода по обвинение дека се заканил оти ќе убие човек за време на повик преку Фејстајм (FaceTime)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close