БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Фестивал на грозје во Бојане

Манифестацијата бележи јубилеј, пет години од постоењето, а се фокусира на развојот на селскиот туризам и афирмацијата на грозјето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close