СпортСпорт.СлајдерФудбал

Феликс Брих утре го суди својот последен интернационален фудбалски натпревар

Германскиот фудбалски судија Феликс Брих утре ќе го суди својот последен интернационален натпревар. Станува збор за дербито во Лигата на шампионите помеѓу Реал Мадрид и Интер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close