0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

„Фајненшл тајмс“: Поранешниот бугарски премиер се соочува со тешкотии во формирањето коалиција

Поранешниот бугарски премиер се соочува со тешкотии во формирањето коалиција, објави „Фајненшл тајмс“ коментирајќи ги резултатите од изборите во Бугарија, одржани во неделата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close