0_Спорт.ПорталСпортФудбал

У21: Македонските фудбалери ги почнаа подготовките за дуелите со Ерменија и Украина

Македонската фудбалска репрезентација до 21 година денеска се собра во Скопје на мини подготовки за двата завршни натпревари во евроквалификациите против Ерменија и Украина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close