0_Магазин.ПорталЗанимливости

Уште една пресуда во корист на Меган Маркл

Сопругата на британскиот принц Хари, извојува правна победа над таблоидот „Мејл он Сандеј“, откако британскиот Врховен суд ја одби жалбата на весникот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close