СветСвет.Слајдер

Уште една жртва во пукањето во училиште во Мичиген

Повреденото 17-годишно момче стана четвртата жртва на нападот во средното училиште во американската држава Мичиген, соопштија денеска властите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close