0_Магазин.ПорталДомМагазин

Уште еден град во Италија нуди парична помош за населување

Градот Пресиче, на југот од областа Пуља во Италија, ветува до 30.000 евра - иако, како и секогаш, има услови...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close