Дописници МКДОпштински вести

Ученици и наставници од земјоделско-шумарското училиште во Кавадарци жнееја лаванда

Ученици и наставници од земјоделско- шумарското училиште во Кавадарци жнееја лаванда, информираа попладнево од воспитно-образовната установа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close