Временска прогноза

УХМР: Утре магла по котлините

Утре во претпладневните часови по котлините ќе има појава на магла и значителна ниска облачност, а во западните делови услови за слаб дожд, информираат од УХМР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close