0_Web_АктуелноОпштество

Утрово студено, во текот на денот претежно сончево и потопло

Времето денеска наутро ќе биде студено, а во текот на денот претежно сончево и потопло со слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Back to top button
Close
Close