0_Македонија.ПорталОпштество

Утрово најстудено во Берово

Најниска темепартура утрово е измерена во Берово, минус два степена Целзиусова.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close