0_Инфопакет.Портал0_Македонија.ПорталВременска прогнозаИнфопакетОпштество

Утрово најстудено во Берово и Лазарополе

Најниски температури под нулата утрово се измерени во Берово -2 и -1 во Лазарополе, лседат Попова Шапка со 0 степени, 2 во Крива Паланка, 3 Скопје-Петровец, Тетово, Битола, Демир Капија, Маврови Анови, Крушево, 4 Прилеп, Струмица, Штип, 5 Претор, Дебар, 6 Охрид, Виница, 7 Скопје-Зајчев Рид, 9 Гевгелија и 12 во Дојран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close