0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Утре средба Ковачевски-Мицкоски

Премиерот Димитар Ковачевски утре ќе одржи средба со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close