ОпштествоСкопје

Утре посебен режим на сообраќај во Скопје

Во официјална посета на Република Северна Македонија утре ќе пристигне премиерката на Република Србија, Ана Брнабиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close