0_Македонија.ПорталОпштествоСостојба на патиштата

Утре од 15:00 до 16:30 минирање на автопатот Кичево – Охрид

На автопатот Кичево - Охрид утре ќе се изврши минирање во периодот од 15 до 16:30 часот, соопшти АМСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close