Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Македонија.ПорталОпштествоСервисни информацииХроникаХроника.Портал

Во Скопје посебен режим на сообраќај

Министерството за внатрешни работи ја информира јавноста дека утре поради најавено одржување на протест, со почеток во 06.00 часот, полициски службеници од СВР Скопје ќе преземат мерки за посебен режим на сообраќајот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close