ОпштествоСкопје

Утре без струја дел од корисниците во Карпош, Аеродром, Сарај и Сопиште

Од ЕВН Македонија АД информираат дека утре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од општините Карпош, Сарај, Аеродром и Сопиште.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close