ИнфопакетОпштествоСервисни информации

Утре без струја во определен период дел од корисниците во Злокуќани

Од ЕВН Македонија АД информираат дека утре без струја во определен период ќе бидат дел од корисниците во Злокуќани, општина Карпош, на патот пред надвожњакот во Бардовци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close