Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидеоМКДОригинални текстови

УСАИД прослави 30 години партнерство со С. Македонија во Скопје

Пред точно два месеци УСАИД ја започна кампањата за одбележување на 30-годишнината од партнерство во земјава. Вчерашниот настан во Скопје воедно беше и завршен од низата настани низ осум градови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close