СветСвет.Портал

Ураганот Сем достигна трета категорија во Атлантикот

Ураганот Сем денеска зајакна во ураган од трета категорија во Атлантскиот Океан, а се очекува да биде уште посилен за време на викендот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close