ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

УНИЦЕФ: Најмалку 17 деца загинаа во Јемен од почетокот на годинава

Тоа е повеќе од двојно во споредба со цел декември лани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close