ЕвропаСвет.Слајдер

Унгарците масовно се вакцинираат против Ковид-19

Граѓаните денеска чекаа во ред пред главната болница во Будимпешта за да се вакцинираат против Ковид-19 откако беше дозволена имунизација без претходна регистрација поради зголемениот број на новозаболени лица

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close