СветСвет.Слајдер

Умерен земјотрес регистриран на јужниот брег на Филипини

Земјотрес со интензитет од 5,6 степени според Рихтеровата скала синоќа е регистриран на јужниот брег на Филипини

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close