ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Умерен земјотрес регистриран во југозападна Полска

Земјотрес со интензитет од 4,6 степени според Рихтеровата скала денеска е регистриран во југозападниот дел на Полска

Back to top button
Close
Close