Посетете ја новата веб страна на МИА
СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Умерен земјотрес регистриран во Габон

Земјотрес со интензитет од 5,7 степени според Рихтеровата скала денеска е регистриран во Габон, соопшти Европскиот медитерански сеизмолошки центар

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close