ЕвропаСвет.Слајдер

Украина воведе санкции против организаторите на руските парламентарни избори во Крим и Донбас

Украина воведе санкции против организаторите во Крим и Донбас на парламентарните избори во Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close