ЕвропаСвет.ПорталСвет.Слајдер

Украдени кју-ар кодови за европски зелени пасоши

Неидентификувани лица од надлежните органи во европска земја ги украле кју-ар кодовите што се користат за генерирање на европскиот зелен пасош, јави италијанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close