0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштествоСостојба на патиштата

Укината забраната за тешки товарни возила на патот Струга-Ќафасан

Се укинува забраната за тешки товарни возила на патниот правец Струга-Ќафасан, соопшти попладнево Авто мото сојузот на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close