0_Web_Актуелно0_Инфопакет.ПорталОпштествоСостојба на патиштата

Укината забраната за тешки возила на превојот Стража

Забраната за тешки моторни возила на патниот правец Кичево - Гостивар на превој „Стража" денеска од 08:40 часот е укината, информираат од АМСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close