0_Спорт.ПорталСпортФудбал

УЕФА го утврди терминот за дуелот на Шкендија во младинската ЛШ

Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) го утврди терминот за дуелот на македонскиот првак Шкендија против хрватски Хајдук во рамки на 1. квалификациско коло во младинската Лига на шампиони (ЛШ).

Back to top button
Close
Close