СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Убиен уште еден новинар во Мексико, неговата ќерка во критична состојба

Де ла Круз е дванаесетти новинар убиен годинава во Мексико

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close